Parke silme işlemleri kesinlikle deneyimli ve tecrübeli ustalar tarafından yapılmalıdır. Hatalı yapılan parke silim işleminin telafisi zor sonuçlar doğurduğunu unutmayalım. Parke silim işlemindeki kampanyalarımızdan yararlanın.

 

Parke silme işlemi uzman kadromuz ile en iyi şekilde yapılarak, bir iş gününde teslim edilir. Parke silme Parke zımparalama, parke cila, parke cilalama, parke yenileme, parke parlatma gibi tabirlerin tümü sistre adı altında toplanır. Ankara parke silme uygulaması, sistre makinesi ile yapılır. Sistre makinesine takılan zımparalar en fazla iki kere kullanılabilir. Eski zımparalar ile yapılan sistre de problem çıkabilir. Parke silme işleminizin kusursuz olabilmesi için sistre makinesinin parke silim için uygun ayarda olması şarttır. Biz uzman parke olarak Ankara nın her yerinde parke silme işlemi yapmaktayız.

Parke silme işlemi olarak bilinen uygulamanın asıl adı sistre dir. Sistre uygulamasını yapan firmalara ise sistreci adı verilir. Parke silme işlemi için bizlere web sitemizden Ankara sistre, Ankara sistre cila, Ankara sistre cilalama, Parke sistre cila, Ankara parke sistre cila, Parke cila, Parke cilalama olarak ulaşabilirsiniz. Firmamızda parke silme işlemi kalifiye elamanlar sayesinde kusursuzca uygulanarak aynı gün içinde teslim edilmektedir.

Yer döşemelerinden biri olan parke zemine döşendikten sonra sistre yapılır, bir takım işlemlerden sonrada en son uygulama olarak da cilalanır. Sistre Parke cilası uygulanacak alanlara göre de çeşitlenir. Parke cilasındaki çeşitler cilanın kalitesine, uygulanacak alanın trafiğine göre bakılarak uygulanır. Mesela cam cila uygulandıktan sonra oldukça güzel ...

Sistre cila parkenin zımparalanmasından sonra ki yüzeyin korunmasında ve parlatılmasında kullanılan maddeye denir. Zamanında yapılmayan sistre cila uygulaması ahşap yer döşemenizin çürümesine, yok olmasını neden olacaktır. Sistre cila uygulaması ahşap yer döşemelerinde önemli bir etkendir.

 

Sistre cila uygulaması parkenizin ömrünü uzattığı gibi parkenizin ilk ...

Avrupa cila olarak halk tarafından adlandırılan, ahşap korumasında ve parlatılmasında kullanılan maddenin asıl adı çift komponentli ciladır. Avrupa cila diğer cila çeşitlerine göre daha dayanıklı olduğu için tercih sebebi olmuştur. Uygulaması fırça veya rulo ile yapılabilir. İçeriğinde tiner bulunmaz. Yoğun trafiği olan alanlar için uygun bir ...